Rekrutacja pracowników na wyjazdy w ramach programu Erasmus+

Biuro Współpracy Międzynarodowej zaprasza do udziału w rekrutacji na mobilności pracowników Uczelni w ramach programu Erasmus+ KA131 w roku akademickim 2024/25.

Rodzaje mobilności, o które można się ubiegać:

• dydaktyczne (min. 8 godzin zajęć, maks. 5 dni roboczych),
  • dydaktyczno-szkoleniowe (min. 4 godziny zajęć dydaktycznych i część szkoleniowa, maks. 5 dni roboczych),
  • szkoleniowe (maks. 5 dni roboczych).

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: erasmus.ukw.edu.pl należy wypełnić i przesłać wraz z załączonym mobility agreement online, a następnie wydrukowane dokumenty dostarczyć do BWM do 31 maja 2024 r.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, wzorami mobility agreement oraz propozycjami odpowiedzi na pytania.

Lista uczelni partnerskich: erasmus.ukw.edu.pl

Okres realizacji mobilności: 1.09.2024-30.09.2025.

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne, które odbędzie się 25 kwietnia 2024 r. o godz. 10:00 w Budynku Głównym, przy ul. Chodkiewicza 30 (sala 135).

Zapraszamy do aplikowania!