Zaproszenie BIP - Strategie cyberbezpieczeństwa w dobie sztucznej inteligencji Zaproszenie BIP - Strategie cyberbezpieczeństwa w dobie sztucznej inteligencji

Zaproszenie BIP - Strategie cyberbezpieczeństwa w dobie sztucznej inteligencji

Zapraszamy studentów Wydziału Mechatroniki  (II i III roku studiów pierwszego stopnia oraz I roku studiów drugiego stopnia) do rekrutacji na Erasmus+ Blended Intensive Programme (BIP) pt.: Cybersecurity strategies in the era of artificial intelligence

organizowanym przez uczelnię partnerską Babes-Bolyai University, Cluj-Napoca, Rumunia w terminie:

16-17.05.2024 mobilność wirtualna (zajęcia online)

20-24.05.2024 mobilność fizyczna (wyjazd do Cluj-Napoka, Rumunia)

Więcej informacji na temat BIP w załączonej ulotce.

Studenci zakwalifikowani do udziału w programie otrzymają stypendium na pokrycie kosztów pobytu za granicą w wysokości 79 euro na dzień. Osoby posiadające prawo do pobierania stypendium socjalnego lub posiadające orzeczenie o niepełnosprawności otrzymają dodatkowo 100 euro na wyjazd i  275 euro dofinansowania do kosztów podróży.

Formularze zgłoszeniowe wraz zaświadczeniem o średniej z toku studiów, certyfikatem językowym (j. angielski) i potwierdzeniem otrzymywania stypendium socjalnego lub/i orzeczeniem o niepełnosprawności (jeśli dotyczy) należy składać w Biurze Współpracy Międzynarodowej do 8.12.2023 r. (kontakt: Joanna Kalka, erasmus@ukw.edu.pl, tel. 52 3419108).

Blended Intensive Programme (BIP) to krótki, intensywny program kształcenia polegający na połączeniu mobilności fizycznej i wirtualnej, ułatwiający pracę zespołową i wymianę doświadczeń. BIP zapewnia wartość dodaną w porównaniu z istniejącymi programami lub kursami poprzez włączenie zagadnień składających się z treści specjalistycznych, które nie są nauczane/oferowane w ramach standardowych programów i powinny charakteryzować się innowacyjnym podejściem do nauczania uwzględniającym transnarodową współpracę online.

Ogólne zasady realizacji wyjazdów studentów w ramach programu Erasmus+: